Adó 1% felajánlás a Turai Egyházközség számára

Tisztelt Adózó!
Egyházközségünk nevében tájékoztatjuk, hogy a 2011. május 11-én bejegyzett TURA EGYHÁZKÖZSÉGÉÉRT név alatt nyilvántartott Alapítványunk fogadhatja a személyi jövedelemadó 1%-ának felajánlását.

Az Alapítvány célja:
A templom felújítása, hitoktatáshoz szükséges szemléltetési eszközök beszerzése, hittanos táborok költségeinek finanszírozása, hátrányos helyzetűek megsegítése, nevelés és oktatás, kulturális tevékenység tervezése, szervezése és támogatása.

Amennyiben úgy érzi, hogy e célok megvalósításának érdekében szeretne tenni, úgy köszönettel vesszük támogatását.

Az Alapítvány Kuratóriuma nevében:
Palya János

Az alábbi nyilatkozatot nyomtassa ki, tegye egy olyan borítékba, amely e lap méretét csak annyiban haladja meg, hogy abba a nyilatkozat elhelyezhető legyen. A rendelkezés csak akkor érvényes és teljesíthető, ha a nyilatkozaton a kedvezményezett adószámát, a borítékon pedig az ÖN NEVÉT, LAKCÍMÉT ÉS ADÓAZONOSÍTÓ JELÉT pontosan tünteti fel, és a hátoldalát a leragasztásánál keresztben aláírja!