Holnaptól minden vasárnap a Duna TV élő adásához kapcsolódunk, ezért 9 órakor misézünk, hétköznapokon pedig este 6 órakor azokra a szándékokra, amelyeket a testvérek felírattak. Ha valaki szeretné átíratni egy másik időpontra, akkor telefonon szíveskedjék szólni. Azért tartom fontosnak leírni az időpontot, mert lélekben együtt imádkozhatunk. A Testvérek otthon a TV előtt, mi pedig az oltárnál.

Ha a TV-ben szentmisét nézel, vagy a rádióban hallgatod, akkor

öltözz fel rendesen, és a pappal együtt mondd a szentmise szövegeinek rád eső részét. Amikor kell, akkor állj fel, amikor térdelni kell, tedd azt... Tehát vegyél részt szíveddel és testeddel is a szentmisén. Ezeken a TV-ben közvetített szentmiséken lehet lelki áldozást is végezni, ha tiszta a lelked.

A lelki áldozásról bővebben is lehet tájékozódni ide kattintva.

Természetesen más helyekről is közvetítenek élőben szentmiséket. Ide kattintva lehet megnézni a többi lehetőséget.