Örömmel hirdetjük a kedves testvéreknek, szülőknek, nagyszülőknek és családoknak,

pályázati forrásból finanszírozva meghívtuk egyházközségeinkbe Uzsalyné Pécsi Rita neveléskutató asszonyt.

Hitvallásként így fogalmaz weboldalán: „A nevelés az Élet szolgálata. Ezt vallom, ennek módjait kutatom, keresem feleségként az önnevelésben, anyaként, tanárként és pedagógiai kutatóként. (…) Hogyan tanítsunk-neveljünk úgy, hogy ne csupán ismereteket, hanem életet alakító tudást és tapasztalatot adjunk át. Ezért tanultam és tanítottam zenét, retorikát, pedagógiai pszichológiát, stratégiai és projekt-menedzsmentet, üzleti kommunikációt, általános és szakdidaktikát, nevelés- és módszertant is, és hasonlóképpen nevelési, önnevelési, életvezetési témájú előadásokkal járjuk férjemmel az országot.

Időpontok és helyszínek:

November 23. (kedd) Kartal

November 30. (kedd) Tura

December 8. (szerda) Kartal

December 9. (csütörtök) Valkó

December 15. (szerda) Tura