Tegnap, kedden este kaptuk a szomorú hírt, hogy Lukács András atyát a Jó Pásztor elhívta az Örök Hazába.

Egy... - Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium | Facebook    Felgyorsulhat az iskolabővítés üteme Kalasnyikovval intette csendre a  zajongókat a Gyóni Géza utcában Kardoss Imre Búcs

Április 6-án este 8 óra után pár perccel, amikor mi az Úrangyalát imádkoztuk, az Úr és a Szűzanya elvitte magával Tura és Vácszentlászló volt plébánosát abba az Országba, ahová mindig is vágyott, amiért dolgozott, és  ahová már - betegségei miatt is - régóta készült.

A vasárnapi 10 órai szentmisét az ő lelki üdvéért fogjuk felajánlani (online közvetítéssel). Foglaljuk imádságunkba!

Temetéséről majd később intézkedik a jelenlegi érsekvadkerti plébános és a Váci Püspök atya.

R.I.P. (Requiescat In Pace! - Nyugodjon Békében!)