Szentháromság vasárnapján az élő közvetítés 11 órakor kezdődik

 
A mai szentmise linkje itt érhető el.
 
A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia (MKPK) közleménye: 
Részlet: A 637/2020. sz., március 17-én kelt rendelkezésünkben foglaltakat, miszerint a vasárnapi szentmisén való részvétel kötelezettsége alól felmentést adunk és lehetővé tesszük az általános feloldozást, 2020. június 14-től, Úrnapjától kezdődően általánosan visszavonjuk, hacsak az illetékes megyéspüspök másként nem rendelkezik.
A szentmisén való részvétellel kapcsolatban az általános morális elvek továbbra is érvényesek, vagyis idősebb, veszélyeztetett, illetve beteg testvéreinkre, továbbá azokra, akik kötelességüket teljesítik, a kötelezettség nem vonatkozik.
A további hatályos rendelkezések ITT olvashatók.
 
A tökéletes bánat imája itt található.
A lelki áldozás imája pedig ITT.
Az aktuális hirdetések a DOKUMENTUMTÁRBAN megtalálhatók.